بهترین راهنمای خرید مانتو از فروشگاه اینترنتی

تیم محتوا مانتو بیست
05 اسفند 1400
زمان مطالعه را وارد کنید دقیقه زمان برای مطالعه
خرید مانتو از فروشگاه اینترنتی
امتیاز بدهید

بهترین راهنمای خرید مانتو از فروشگاه اینترنتی

این روزها در پی نفوذ اینترنت به زندگی بشر و رشد و توسعه کسب و کارهای آنلاین، مردم ترجیح می‌دهند خریدهای خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. در این راستا سایت‌های فروشگاهی بسیاری هستند که انواع پوشاک را ارائه می‌دهند و فروش مانتو نیز از این قاعده مستثنی نیست. مانتو یکی از انواع لباس‌های زنانه است که از تنوع بی‌حد و مرزی برخوردار است.

همین تنوع هنگام خرید سبب سردرگمی بانوان شده و آن‌ها را مجبور می‌سازد ساعت‌های بسیاری  را صرف جست‌وجو برای خرید یک مانتو مناسب کنند. حتما شما نیز تاکنون با این مشکل مواجه شده‌اید. خستگی ساعت‌ها جست‌وجو در بین هیاهو شلوغی پاساژها و مغازه‌ها آرامش را از شما سلب کرده و در نهایت نیز نمی‌توانید به انتخاب دلخواه خود برسید. خرید اینترنتی مانتو یک گزینه ایده‌آل برای بانوانی است که همیشه در خرید آن مشکل دارند.

در این مقاله درباره خرید مانتو از فروشگاه اینترنتی، صحبت می کنیم .در فصل پاییز ، دست خانم ها نیز برای انتخاب انواع مانتو بیشتر باز شده است. فصل پاییز همواره یک کاتالوگ بی انتها از رنگ ها و طرح های مختلف را پیش روی خریداران قرار می دهد.

با توجه به فراوانی فروشگاه های اینترنتی و تنوع محصولات در این فروشگاه ها خرید از فروشگاه اینترنتی می تواند گزینه بسیار مناسبی برای بانوانی باشد که در خریدشان خواهان تنوع محصولات و رنگ ها هستند. برای خرید از فروشگاه اینترنتی  مانتو خوب است که نکاتی را رعایت کنید.

انواع مانتو های موجود در فروشگاه های اینترنتی

همانطور که می دانید، انواع مانتو های مختلف با توجه به سبک دوخت و کاربری آن ها با توجه به مجالس و مکان ها و فصول مختلف به دسته های زیر تقسیم می شوند

 • مجلسی
 • اسپرت
 • یونیفرم و مانتو های اداری
 • فصلی(مانند بهاره و پائیزه)
 • ساده

همانطور که از نامشان پیداست این مانتو ها هر یک با توجه به مکان و زمان، در این دسته بندی ها قرار می گیرند. اما خرید مانتو برای افراد به این دسته بندی ها محدود نمی شود. مثلا مانتو ها را با توجه به جنس پارچه  نیز می توان دسته بندی کرد. اما بهتر است در کنار سلایق شخصی که کاملا در انتخاب شما تاثیر گذارند، به چند قاعده کلی نیز دقت نمایید و بعد ار رعایت آنها مانتوی مناسب خود را سفارش دهید.

خرید مانتو اینترنتی
خرید مانتو از فروشگاه اینترنتی

خرید مانتو با توجه به رنگ پوست

برای انتخاب مسیر درست یک مانتو باید بتوانید رنگ و نوع پارچه مانتوی خود را با توجه به رنگ پوستتان انتخاب کنید.تا اینجا شما دوستان عزیز نیمی از مسیر اتخاب درست در خزید مانتو را انجام داده اید.

 البته با توجه به اینکه انتخاب رنگ کاملا به سلیقه شما باز می گردد، شاید گاهی این انتخاب با قواعدی که می خوانید متفاوت باشد. مسلما که هیچ کس نمی تواند ادعا کند قاعده مطلقی برای انتخاب لباس را نزد خود دارد. اما بد نیست به این پیشنهاد ها نیز با خوش بینی نگاه کنید.

اگر پوست تیره دارید: 

افرادی که دارای رنگ پوست تیره هستند احتمالا چشم ها و ابرو های مشکی یا قهوه ای تیره دارند.در بسیاری از بانوان با پوست گندمی نیز چشم و ابروی تیره رنگ دیده می شود. در این مواقع انتخاب خوبی انجام داده اید، اگر برای خرید مانتو رنگ های متضاد پوستتان را برگزینید. این کار هم باعث از بین رفتن یک نواختی می شود و هم با ایجاد کنتراست بین رنگ پوست و رنگ لباستان، هر دو را بیشتر به چشم می آورد.

پیشنهاد ما استفاده از رنگ های صورتی، سفید ، طوسی، است. بهتر است از رنگ های مشکی و قهوه ای کمتر استفاده کنید.

 بهترین راهنمای خرید مانتو از فروشگاه اینترنتی
خرید مانتو از فروشگاه اینترنتی

اگر پوست روشن دارید:

 بهتر است همانند قاعده بالا رنگی متضاد با پوستتان انتخاب کنید. به خصوص که احتمالا شمایی که رنگ پوستتان روشن است، چشم هایی روشن رنگ داشته باشید. پس پیشنهاد ما به شما برای خرید مانتو متناسب با پوست روشنتان رنگ های آبی ملایم، قهوه ای، بژ و آبی سیر است.

اگر پوست معمول دارید:

دستتان در انتخاب رنگ باز تر است. می توانید از همه رنگ هایی که در دو گروه بالا ذکر شد، استفاده کنید، اما پیشنهاد ما این است که آن را هماهنگ با رنگ چشم هایتان انتخاب کنید.

خرید مانتو برای اندام های متفاوت

دومین مبحث در انتخاب و خرید اینترنتی مانتو، انتخاب بر اساس اندام و شکل بدن شماست. پس بی معطلی سراغ راهنمایی شما برای انتخاب مانتو با توجه به این دو نکته می رویم.

اگر قد بلندی دارید:

 از پوشیدن مانتو های کوتاه پرهیز کنید. چرا که قد بلند شما با پوشیدن مانتوی کوتاه تقریبا به چشم نمی آید. در مقابل سعی کنید با انتخاب دو رنگ متضاد برای شلوار و مانتو، تاکید غیر مستقمی بر بلندی قد خود داشته باشید. در واقع مانتوی کوتاهی که با شلوارتان رنگ متضادی داشته باشد، باعث کشیده تر نشان دادن پاهای شما می شود.

 پیشنهاد مطالعه : نکات مهم برای انتخاب مدل مانتو

خرید مانتو اینترنتی
خرید مانتو از فروشگاه اینترنتی

اگر قد کوتاهی دارید:

بهتر است از پوشیدن مانتو های بلند خود داری کنید. در واقع رابطه اندازه مانتو با قد شما، رابطه ای معکوس است. مانتوی ساده  کمی تنگ تا روی زانو، و مانتو های راه راه انتخاب های مناسبی برای شما هستند. از پوشیدن مانتوی بلند و گشاد خودداری کنید همچنین از طرح های چروک. این ها شما را کوتاه تر نشان می دهند.

اگر شانه های پهنی دارید:

 از مانتوی با کمر بند ظریف استفاده کنید تا کمر مانتو کمی حالت پف دار پیدا کند. اینگونه تناسب را به لباستان می آورید. می توانید برای افزایش تعدیل در اندامتان، از مانتو هایی با آستین ساده یا سارافونی استفاده کنید. از برش مربعی حد الامکان دوری کنید، چرا که عرض شانه هایتان را بیشتر نشان می دهد

اگر چاغ یا تو پر هستید:

کسانی که دارای اندام توپر هستند بهتر است از پوشیدن مانتو های تنگ خودداری کنند. چرا که طبیعتا این سبک مانتو ها شما را لاغر تر از آنچه هستید نشان نمی دهد. به علاوه فراموش نکنید که همیشه اولین اولویت برای انتخاب لباس راحتی آن است. در عوض به سراغ مانتو هایی بروید که کمی آزاد تر هستند. خطوط عمودی و چهار خانه را رها کنید و به سراغ طرح های کوچک تر بروید.

اگر بالاتنه درشتی دارید:

 مانتو های یقه هفت انتخاب مناسبی برای شما هستند. از پارچه های کتان یا ابریشم استفاده کنید و به خاطر داشته باشید که احتمال باز شدن فاصله دکمه ها در این پارچه ها کمتر است.

سخن پایانی

هر چند خرید اینترنتی مانتو مزایای بسیاری برای شما به همراه دارد اما تمام این مزایا در صورتی حاصل می‌شود که از یک سایت معتبر و مطمئن خرید خود را انجام دهید. به این ترتیب ضمن خرید یک مانتو باکیفیت و زیبا در هزینه‌های خود نیز صرفه‌جویی کنید. سایت مانتو 20 به عنوان برترین فروشگاه اینترنتی عر‌ضه‌کننده  انواع مانتو فصلی را در تنوع بالا، تضمین کیفیت و قیمت رقابتی عرضه می‌کند. مانتو 20این شانس را به مشتریان خود داده است که با خرید ارزان‌قیمت مانتو در این سایت، لباس مورد علاقه دیگر خود را نیز خرید کنند.

ما در این مقاله سعی کردیم شما را با بهترین راهنمای خرید مانتو از فروشگاه اینترنتی آشنا کنیم.اگر شما دوستان عزیز بعد از خواندن این مقاله سوالی برایتان پیش آمد کافی است با کارشناسان ما در سایت مانتو 20 در ارتباط باشید و یا درقسمت دیدگاه آن را بیان کنید..همچنین برای خرید یک مانتوی مناسب به سلیقه شما فقط کافی است که به فروشگاه مانتو 20 سری بزنید.

فروشگاه آنلاین مانتو 20

ارتباط با کارشناسان مانتو 20

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اصول ست کردن لباس ها

اصولی ست کردن رنگ لباس چگونه است

ست کردن رنگ لباس همواره برای همه افراد جزو دغدغه های روزانه شده است و معمولا فکر کردن به
تیم محتوا مانتو بیست
09 اسفند 1400
انواع مدل مانتو ها

انواع مدل مانتو ها از نظر جنس

توجه به مدل مانتو ها از نظر جنس  یکی دیگر از مواردی است ،که درخرید مانتو باید به آن دقت
تیم محتوا مانتو بیست
14 اسفند 1400
مهم ترین مشخصات اصلی پارچه های مانتویی

مهم ترین مشخصات اصلی پارچه های مانتویی

مهم ترین مشخصات اصلی پارچه های مانتویی چیست ؟چگونه ویژگی های یک مانتوی خوب را بشناسیم
تیم محتوا مانتو بیست
07 اسفند 1400
فیلدهای قابل نمایش را انتخاب کنید. بقیه فیلد ها مخفی خواهند شد
 • تصویر
 • کد محصول
 • نمره
 • قیمت
 • موجود
 • دسترسی
 • توضیح
 • عرض
 • اندازه
 • ویژگی ها
 • فیلد دلخواه
مقایسه
preloader